HOTEL MIKI

Relaksohuni në Hotelin tonë

I vendosur në Durrës, 350 m nga Plazhi i Durrësit, Hotel Miki ofron akomodim me një restorant, parking privat falas, një bar dhe një kopsht. Me një zonë private plazhi, hoteli me 4 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Akomodimi përmban një tavolinë para dhe shërbim në dhomë për mysafirët.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një ballkon me pamje nga qyteti. Në Hotel Miki të gjitha dhomat kanë një tavolinë dhe një TV me ekran të sheshtë.

HOTEL MIKI

Dhomat Tona

HOTEL MIKI

Shërbimet Tona

null

Free WiFi

null

Plazh Privat

null

Recepsion 24- Ore

null

Free Parking

null

Restorant

HOTEL MIKI

Kontakt

Për më shumë informacion na kontaktoni